رفتن به مطلب

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروزرسانی می شود     

 1. امروز
 2. هفته گذشته
 3. محمدیان

  Tabbed Forums Index

  سلام عرض ادب خدمت شما هم اکنون قیمت این افزونه $20.00 می باشد.
 4. جدیدا
 5. Sanaz Pakzad

  Tabbed Forums Index

  سلام قیمت این محصول رو بفرمایید.
 6. لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قمیت قالب: $15.00 · Renewal Term: $5.00 per 6 months جهت خرید این قالب می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید
 7. محمدیان

  قالب ips Abstract

  لینک قالب در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت قالب: $15.00 · Renewal Term: $5.00 per 6 months جهت خرید افزونه با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید.
 8. ارسال اعلامیه به نویسنده موضوع هنگام تبلیغ مطلب(محتوای برگزیده) لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت افزونه: $10.00 جهت خرید این محصول می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. About This File This resource will send a notification to the content author when their content is promoted
 9. با سلام فایل دردسترس نیست @محمدیان
 10. با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز من نتونستم افزونه رو دانلود کنم میشه چک کنید
 11. دکمه ارتباط بوسیله واتس آپ در سایت لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity جهت خرید این افزونه می توانید با ای پی بورد ایران در تماس باشید. This adds a button to your site that is visible to guests that will link to a whatsapp contact number of your choice. Looks great and keeps your visitors in close contact at any given time. settings in acp for custom message text in header custom avatar custom dummy message text Demo at http://dtweb.space/ Warning!!!!! Anybody installs this and adds their phone number, is essentially giving their phone number to every guest on the site.
 12. محمدیان

  ips4.5 اشتراک های رایگان در نسخه 4.5

  درخواست های زیادی در بروزرسانی بخش اشتراک ها و ایجاد یک دوره آزمایشی رایگان جهت اشتراک کاربران بوده است. این امکان هم اکنون در نسخه Invision Community 4.5 برای مدیران سایت فراهم شده است یعنی شما می توانید مثلا یک دوره 1هفته ای اشتراک را بصورت رایگان تعریف کنید و کاربر با عضویت در اشتراک بصورت یک هفته رایگان از این اشتراک استفاده کرده و در صورت صلاحدید برای دوره بلند مدت این اشتراک پول پرداخت می کند. پیش از این شما اگر محصول رایگانی را خریداری می کردید تا اخرین مرحله را باید انجام می دادید اما هم اکنون در محصولات رایگان بصورت خودکار از بخش پرداخت رد می شوید و فاکتور بعنوان پرداخت شده در لیست خرید های شما قرار می گیرد.
 13. افزونه ایجاد ممنوعیت در استفاده از چت باکس ips لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت: $10.90 جهت خرید این افزونه می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. New bans system in Chatbox application Selected member groups can manage chatbox bans. Can ban for a definite, indefinite period with reason. There are 3 types of bans: ban for chatbox viewing ban for chatting ban for viewing & chatting
 14. محمدیان

  Connections

  برنامه ایجاد تعامل و ارتباطات بیشتر در بین کاربران سایت لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت برنامه: $40 جهت خرید برنامه می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. About This File Do you want your members to engage with others and stay on your community longer? Connections brings unique member discovery features to your community. Nurture relationships between your members by highlighting mutual connections and encouraging interaction. Communities with meaningful connections have unmatched longevity! Features Suggest new people for members to follow based on; Number of mutual connections. Friends of friends and friends of their friends. Reputation. Shared interests (Coming soon). Geographic location (Coming soon). A single location to see your followers and members you are following. A summary of content from members you follow (This feature requires Invision Community 4.5 or higher and will be automatically activated when you upgrade). Show the degrees of separation between your members on member profiles and hovercards.
 15. افزونه فعالساز حالت تیره در قالب لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت افزونه: $20 جهت خرید این افزونه می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. Lightweight theme that allows your users to switch from light mode to dark mode in the blink of an eye! lightweight css easy updates compatible with all apps great looking theme for any site!
 16. محمدیان

  Old Topic Warning

  این افزونه امکان نمایش هشدار در بالای موضوعات قدیمی را فراهم می آورد. لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت: $10 جهت خرید این افزونه می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. Old Topic Warning plugin IPS Community Suite This is a simple plugin which will show a warning at the top of any old topics. You can define an "old" topic based on a specific date cutoff, or by a number of days old (i.e. to show a message at the top of any topics that are more than 365 days old). You can specify the date for date-based cutoffs, or the number of days for the days-old cutoff. The message is displayed at the top and bottom of every page of the topic. This simple utility can help prevent super-old topics from being bumped when users reach them from search engines.
 17. محمدیان

  Elections System

  برنامه ایجاد انتخابات مدیران سایت لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت: $25.00 جهت خرید این برنامه می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید. Elections System app IPS Community Suite This app allows you to run elections on your board, good for members who wan't to run for staff positions etc. How it works Admin adds an Organization. Admin then adds the Positions. Admin then adds the Ballot. Admin then adds positions for those Ballot. Admin then adds Nominees for those Positions. Then the Voters vote.
 18. در این آموزش می خواهیم امکان نمایش تعداد موضوعات در دسته بندی ها را در صفحه اصلی انجمن و در کنار بخش ارسال ها فراهم سازیم وارد پنل مدیریت شده و با کلیک بر روی نماد </> در روبروی قالب مد نظرتان به بخش ویرایش کد های قالب وارد شده و گزینه forumRow را جستجو نمایید. این بخش از کد ها را در صفحه پیدا کنید: <dl> {{$count = \IPS\forums\Topic::contentCount( $forum, TRUE );}} <dt class="ipsDataItem_stats_number">{number="$count"}</dt> <dd class="ipsDataItem_stats_type ipsType_light">{lang="posts_no_number" pluralize="$count"}</dd> </dl> و کد زیر را جایگزین آن نمایید: <dl> {{$count = \IPS\forums\Topic::contentCount( $forum, TRUE );}} <dt class="ipsDataItem_stats_number">{number="$count"}</dt> <dd class="ipsDataItem_stats_type ipsType_light">{lang="posts_no_number" pluralize="$count"}</dd> <dt class="ipsDataItem_stats_number">{number="$forum->topics"}</dt> <dd class="ipsDataItem_stats_type ipsType_light">{lang="{!# [1:topic][2:topic][3:topic][4:topic][?:topic]}" pluralize="$forum->topics"}</dd> </dl> هم اکنون در زیر تعداد ارسال ها، تعداد موضوعات را هم خواهید داشت (شما می توانید بجای کلمه topic در پایان کد های بالا، کلمه مورد نظر خودرا جایگزین نمایید)
 19. بروزرسانی های سیستم زبان IPS4.5 از زمان Invision Community 4.0 ، تاکنون از طریق ویژگی های ترجمه در پنل مدیریت، کاربران می توانستند به ایجاد سایت های چند زبانه بپردازند. در این پست به ویژگیهای جدید بخش زبان در نسخه Invision Community 4.5 می پردازیم ابزار عبارات صفحات اگر برنامه Pages یا صفحه ساز سیستم IPS را نصب کردید، می توانید بدون نیاز به مراجعه به قسمت ابزار ترجمه ، از امکان ترجمه عبارات در صفحات HTML و HTML Blocks استفاده کنید. به سادگی می توانید هنگام ویرایش یک صفحه یا محتویات بلوک از ویرایشگر برچسب در نوار کناری بهره ببرید. با کلیک بر روی نماد + می توانید به سرعت عبارات چند زبانه جدید ایجاد کنید. علاوه بر این ، WYSIWYG Blocks اکنون قابل ترجمه شده است ، بنابراین می توانید بلوک های WYSIWYG ایجاد کنید که محتوای آنها را به زبان های مورد نظر خود ترجمه و نمایش دهید. ابزار ترجمه سازندگان بسته های زبان اکنون می توانند آدرس URL بروزرسانی نسخه را تنظیم کنند و هنگام انتشار نسخه های جدید به کاربران خود اطلاع رسانی نمایند. اکنون می توانید به سرعت و بدون نیاز به استفاده از ابزارهای توسعه دهنده ، یک عبارت جدید را از صفحه ابزارهای ترجمه اضافه کنید. این تغییرات کوچک می تواند در ایجاد صفحات کاملاً چند زبانه در سایت شما از هر زمان دیگری کمک کننده باشد.
 20. سلام در حال بروزرسانی هستیم، سایت دمو را هم در همین روز ها راه اندازی می کنیم تا بتوانید بطور کامل پیش نمایش قالب ها رو هم مشاهده نمایید.
 21. سلام من این قالب رو می خوام بخرم ولی عکساش مشخص نیست می تونید دوباره عکسارو آپلود کنید؟ و همین طور برای بقیه ی قالب های انجمن بسیاری از اون ها عکساشون پاک شده
 22. محمدیان

  بهبود طراحی و کدها در نسخه ips4.5

  اگر مدتی است که سایت خودرا با سیستم ips راه اندازی و به شخصی سازی قالب خود پرداخته اید پیشنهاد می کنیم این مطلب را حتما مطالعه نمایید. می دانید که قالب پیش فرض از ابتدای انتشار نسخه 4.0 تغییرات قابل توجهی پیدا نکرده است. در این پست ما می خواهیم به تغییراتی که در طراحی قالب و تغییرات قالب بپردازیم. پشتیبانی از IE11 تاکنون ، از IE11 به عنوان یک مرورگر پشتیبانی شده است، در نسخه 4.5 ، دیگر به هیچ وجه از IE11 پشتیبانی نمی شود و انجمن Invision به خوبی در آن مرورگر کار نخواهد کرد. با پایان دادن پشتیبانی از IE11 ، قادر به استفاده از فناوری های جدیدتر CSS هستیم که توسعه را برای طراحان قالب به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در مورد برخی از این موارد در زیر بحث خواهیم کرد. ترکیب تنظیمات قالب ips4.5 تعدادی تنظیمات قالب موجود با یک تنظیم جدید ترکیب شده است. از آنجا که تنظیماتی مانند poll_bar ، step_background ، rating_hover و غیره تقریباً همیشه به همان رنگ پیشفرض اولیه تنظیم و رها می شوند بنابراین ، این تنظیمات با یک تنظیم جدید brand_color جایگزین شده است ، این مراحل ابتدایی توسعه موضوع را ساده تر می کند و مطابقت با نام تجاری در انجمن Invision را آسان تر می کند. از بین بردن رنگ های سخت در قالب ips در حالی که تنظیمات قالب به صاحبان سایت اجازه داده است بیشتر رنگ ها را تغییر دهند ، اما هنوز هم در چارچوب CSS کد های سخت زیادی وجود دارد. در نسخه 4.5 ، رنگ های سخت کد شده از چارچوب تنظیمات حذف شده و در عوض به رنگ هایی که قبلاً توسط تنظیمات قالب تعریف شده اند تکیه می کنیم. اکنون می توانید فقط با ویرایش تنظیمات داخلی ، یک قالب تیره ایجاد کنید. مقیاس بندی و سایز فونت ها در قالب ips در حالی که مدت طولانی است کلاسهایی جهت فونت با اندازه ثابت (مانند ipsType_normal) در قالب ها استفاده شده ، اما در عمل بسیاری از عناصر اندازه فونت خاص خود را داشتند. این امر منجر به ناسازگاری و ضعف ریتم بصری نیز می شود. یکی دیگر از عوارض جانبی این است که تغییر اندازه فونت در سطح جهانی (مانند اهداف برندسازی یا ایجاد موضوعی برای کاربرانی که دارای مشکل بینایی هستند) نیز دشوار است. برای حل این مشکل امکان مقیاس بندی به قالب اضافه شده همچنین انعطاف پذیری در بخش سایز نیز ایجاد شده: x_small: 12; small: 13; medium: 14; base: 16; large: 18; x_large: 20; 2x_large: 24; 3x_large: 30; 4x_large: 36. خانواده های کلاس جدید CSS در قالب ips4.5 طیف وسیعی از کلاس های جدید برای فاصله ها و حاشیه ها اضافه شده و امکان کنترل بیشتری در نحوه استفاده از این موارد به ویژه در اندازه های مختلف دستگاه ها را فراهم می کند. پیش از این کد ipsPad (15px) به سادگی بر روی صفحه نمایش های کوچک قابل استفاده بود. احساس میشود که این مساله برای برخی از زمان نامشخص بوده است ، به ویژه که دستگاه های تلفن همراه به طور معمول در سال 2020 دارای صفحه نمایش های بزرگتری هستند و نیازی به فاصله زیاد ندارند. ipsPad_all اکنون جایگزین ipsPad موجود است و صفحه را روی صفحه های کوچک نصف نمی کند! بلکه به شما امکان می دهد فاصله مخصوص را در اندازه دستگاه های خاص اعمال کنید: ipsPad_all: دو برابر: ipsPad_all sm: ipsPad_all: half در این مثال ، اندازه دسکتاپ (پیش فرض) از دو برابر شدن استفاده می کند، متوسط (تبلت ها) به طور مرتب فاصله ها کمتر می شوند و کوچک (تلفن ها) نصف فاصله اعمال می شود. کلاسهای مشابه برای فاصله گذاری های بالا ، پایین ، چپ و راست و همچنین فاصله گذاری های افقی ، عمودی اضافه شده. برای حاشیه ، کلاسهای قدیمی ipsSpacer_ * با خانواده جدید ipsMargin جایگزین شده اند که دقیقاً مشابه کلاسهای فاصله گذاری های فوق ، با همان محدوده انعطاف پذیری کار می کنند. تغییرات آینده کارهایی که تاکنون انجام شده فقط "گام اول" است. با نوسازی کد ها در سرتاسر نسخه های 4.5. * و بالاتر از آن کد های بکار رفته در CSS را بهبود و کار برای کاربران آسانتر می شود.
 23. در این راهنما می خواهیم نحوه شروع کار با برنامه گالری را به شما نشان دهیم.امیدواریم به شما اطلاعات کافی بدهیم تا بتوانید براحتی برای سایت خود گالری های حرفه ای بسازید. اولین نگاه اگر برای اولین بار است که سیستم سایت ساز ips را نصب کردید و در هنگام نصب نیز برنامه گالری را جهت نصب انتخاب کرده باشید،پس از ورود به صفحه اصلی تالار گفتگو با ورود به زبانه گالری چیزی شبیه به تصویر زیر مشاهده خواهید نمود. یک دسته بندی ازمایشی ایجاد شده در برنامه که با ورود به پنل مدیریت این دسته بندی را می توانید تغییر دهید. حذف محتوا / دسته بندی ها برنامه گالری قبل از شروع ، اجازه دهید هرگونه محتوا و دسته بندی های موجود را حذف کنیم. برای انجام این کار ، ما باید از پنل مدیریت سیستم AdminCP بازدید کنیم ، جایی که می توانیم سایت جدید خود را مدیریت کنیم. معمولا پس از نصب ips برای ورود به پنل مدیریت سیستم درانتهای نام دامنه سایت کلمه admin را تایپ کرده و وارد پنل مدیریت می شوید برای مثال: www.yoursite.ir/admin اکنون در پنل مدیریت، باید به بخش دسته بندی گالری برسیم. در قسمت "منوها" در سمت راست، حتما آیکن چت برای شما قابل مشاهده است، بر روی این آیکن کلیک کنید ، سپس از بخش گالری گزینه دسته بندی ها را انتخاب کنید ، همانطور که تصویر زیر نشان داده شده است. در اینجا لیستی از دسته بندی های گالری را مشاهده خواهید کرد. البته در حال حاضر ، فقط یک مورد وجود دارد. دسته بندی "آلبوم اعضا" که در بالا دیدیم. اگر بخواهید این دسته بندی را حذف نمایید از لیست کشویی روبروی دسته بندی، گزینه حذف را انتخاب نمایید. در این لیست همانطور که مشخص است می توانید عمل کپی و یا انتقال دسته بندی ها را نیز انجام دهید. پیشنهاد می کنیم حتما قبل از ایجاد دسته بندی ها بر روی ساختار آن فکر کنید تا دسته بندی درستی با توجه به موضوع محتوای خود داشته باشید. با دکمه افزودن در بخش بالای صفحه و سمت چپ، شما می توانید اقدام به افزودن دسته بندی ها نمایید. در این فرم می توانید تنظیماتی مانند امکان پذیرفته شدن نظرات در گالری ها و یا نوع آلبوم ها و ... را تنظیم نمایید. پس از ذخیره این فرم شما به بخش مجوز دسترسی ها برای گروه های کاربری ارجاع داده خواهید شد و تنظیمات دسترسی را می توانید انجام دهید. در اینجا شما اولین دسته بندی خود را در برنامه گالری ایجاد کرده اید، اگر دسته بندی های دیگری نیز می خواهید اضافه نمایید که تنظیماتی مشابه این دسته بندی دارند می توانید از گزینه کپی روبروی دسته بندی ایجاد شده بهره ببرید. پس از ایجاد دسته بندی ها هم اکنون می توانید به گروه های کاربری خود اجازه اضافه کردن آلبوم را در برنامه بدهید. برای اطمینان از اینکه اعضاء گروه های تالارهای گفتگو قادر به ایجاد آلبوم هستند ، باید مجوز این کار را در بخش گروه های کاربری بررسی نمایید برای انجام این کار به مسیر کاربران-> گروه های کاربری مراجعه کنید ، و سپس با کلیک بر روی نماد مداد، گروه اعضا را ویرایش کنید. بعد از ورود باید زبانه گالری را انتخاب و سپس مجوز ایجاد آلبوم را اضافه کنیم. می توانید چند گزینه دیگر را نیز در اینجا ببینید ،پس از انجام، گزینه save را انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، ممکن است بخواهید مکان برخی از دسته بندی ها را جابجا کنید تا با توجه به نیازهای شما باشد این کار را می توان با کلیک و نگه داشتن دکمه ماوس بر روی لنگرهای سمت راست، به راحتی انجام داد و سپس به موقعیت مورد نظر خود بکشید. خلاصه همانطور که مشاهده می کنید ، تهیه یک گالری ساده بسیار آسان است. اعضای شما هم اکنون می توانند تصاویر را در دسته هایی که تنظیم کرده اید ، به گالری خود ارسال کنند.
 24. محمدیان

  ابزارک ساخت صفحه در نسخه ips4.5

  استفاده از ابزارک ساخت صفحه در تالار گفتگو در نسخه ips4.5 امکان پذیر شد! انجمن nvision سالها پیش ابزارک های کشیدن و رها کردن را معرفی کرد. این ابزارکها به هر کاربری امکان می دادند بلوک هایی را به صفحه موجود تالار گفتگو و سایت خود اضافه و صفحات کاملاً جدید ایجاد کند. این ابزارک ها برای افزودن سریع مطالب به یک صفحه عالی بودند ، اما زیاد قابل تنظیم نبودند. در نسخه سایت ساز Invision Community 4.5 ، سه ابزارک جدید صفحه ساز اضافه شده که امکانات بیشتری جهت کنترل به شما می دهد. برای مرور کلی در مورد این ویژگی جدید ، لطفاً به ویدیوی زیر نگاهی بیندازید. مشاهده ویدئو همانطور که مشاهده می کنید ، این ابزارک های جدید بدون نیاز به کد کردن CSS یا HTML سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهند. می توانید رنگ ها و تصاویر پس زمینه را اضافه کنید ، حاشیه ها و مرزها را تنظیم کنید و حتی از منوی ابزارک ، پوشش های رنگی را اضافه کنید. اکنون می توانید در ایجاد صفحات از خلاقیت خود در مناطقی که امکان کشیدن و رها ابزارک ها هستند بهره ببرید.
 25. در این راهنما ، ما قصد داریم به اصول اولیه نحوه کار برنامه وبلاگ ها در ips بپردازیم. نمای اولیه وبلاگ بعد از نصب پس از نصب و فعالسازی برنامه وبلاگ ، زبانه وبلاگ خالی از هرگونه وبلاگ / محتوا است. به طور پیش فرض ، تمام اعضای سایت توانایی ایجاد بلاگ ها را دارند. بنابراین آنها می توانند وبلاگ خود را ایجاد کنند ، و مطالب وبلاگ خود را درون آنها ایجاد کنند. با دکمه قرار گرفته شده در بالای صفحه و سمت راست به آسانی می توانید یک وبلاگ ایجاد نمایید. ممکن است بخواهید دسته بندی هایی برای موضوعات خود در نظر بگیرید و تنظیم کنید که هر وبلاگ مخصوص یک گروه کاربری خاص است و یا در وبلاگ شما فقط گروه مدیران می توانند محتوا ارسال کنند و دیگر گروه های کاربری فقط وبلاگ ها را مشاهده و مطالعه نمایند! برای تنظیمات بیشتر برنامه وبلاگ، وارد پنل مدیریت سیستم ips شده و طبق تصویر زیر گزینه وبلاگ ها را انتخاب نمایید: بوسیله دکمه افزودن وبلاگ در سمت چپ بالای تصویر شما می توانید اقدام به اضافه نمودن دسته بندی ها برای وبلاگ خود که با سیستم سایت ساز ips راه اندازی نموده اید، نمایید. در بخش ابتدایی شما میتوانید نوع وبلاگ را از نوع تک نویسنده و یا گروهی مشخص نمایید، در وبلاگ های گروهی می توانید گروه کاربرانی که قادر هستند در وبلاگ مطلب ارسال نمایند را مشخص نمایید. پس از ذخیره کردن ، همه اعضای مدیران می توانند محتوا به وبلاگ ها اضافه کنند! تنظیمات دسترسی به وبلاگ ها برای گروه های کاربری برای دیگر تنظیمات دسترسی گروه ها به وبلاگ ها می تونید طبق تصویر مسیر مشخص شده را دنبال نمایید و روی دکمه ایکن مداد روبروی گروه مورد نظر کلیک نمایید: در زبانه وبلاگ شما می توانید توانایی ایجاد وبلاگ را برای گروه کاربری فعال نمایید و همچنین امکان ارسال نظر در وبلاگ ها و ... از جمله تنظیمات این بخش می باشد. همانطور که ملاحظه فرمودید استفاده از برنامه وبلاگ در ips بسیار آسان و راه اندازی آن برای سایت ها کاربردی و سودمند است.
 26. افزونه دکمه بازگشت به بالای صفحه پیشرفته با تنظیماتی از قبیل رنگ فاصله از راست فاصله از پایین تنظیم آیکن توسط ای پی بورد ایران طراحی و منتشر شد.
 27. ویدئو معرفی افزونه دکمه بازگشت به بالای صفحه پیشرفته http://dl.iripb.ir/shot/BACK-TOP.mp4
 28. نگارش 1.0.0

  2 دریافت

  افزونه بازگشت به بالای صفحه پیشرفته با تنظیمات رنگ فاصله از راست فاصله از پایین تنظیم آیکن طراحی و انتشار توسط ای پی بورد ایران توجه: در صورت ذخیره تنظیمات و عدم مشاهده تغییر در افزونه یکبار کش سیستم را حذف نمایید و یا یکبار افزونه را غیر فعال و مجدد فعال نمایید. تاپیک پشتیبانی این محصول:

  رایگان

 1. نمایش فعالیت های بیشتر
×
×
 • افزودن...