رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در attachment و ...

sniffers
Go to solution حل شده توسط sniffers,

سوال

با سلام خدمت اساتیدگرامی

بنده2 تا مشکل داشتم من از IPS 4 استفاده می کنم و نمی تونم پیغام بفرستم به این شکل هست چکار کنم ؟e.JPG

مشکل بعنی این که کلا Attachment کار نمی کنه هر چی روش کلیک می کنم صفحه Browse باز نمیشه که عکس انخاب کنم ؟

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
  • راه حل

ممنون از اساتید عزیز مشکل بنده حل شد

به دلیل اینکه تاپیک بدون جواب نباشه یکی از دوستان گفتن IPS دوباره بریز و من ریختم فایل های IPS مشکل حل شد

لینک به ارسال
  • 0
  • مدیریت سایت

عرض سلام خدمت شما

ادیتور با مشکل لود مواجه است، با یک مرورگر دیگر هم تست بفرمایید، از پنل مدیریت در بخش تنظیمات ادیتور را به حالت دیفالت تغییر حالت دهید،از بخش تنظیمات قالب هم ادیتور را به حالت پیشفرض نموده و ذخیره نمایید،روی قالب دیفالت هم همچین مشکلی را  دارید!

برای شروع و رفع این مشکل این موارد را بررسی نمایید.

لینک به ارسال
  • 0

سلام

با چندتا مرورگر تست کردم بازم همین مشکل هستو بنده ادیتور رو هم ریستارت کردم نشد.قالب بنده دیفالت هست این مشکل هست بخش تنظیمات قالب کجاش ریستارت کنم ؟

لینک به ارسال
  • 0

من با یکی از اعضای IPS حرف زدم یوزر دادم چک کردن گفت مشکل نداره فقط اینو تو انجمن بنویس که ببین بچه ها دارن

control panel: Direct admin
Errors
We could not parse the application.json file for this application because it is missing or corrupt. Please contact the author for an updated copy of this application

لینک به ارسال
  • 0

---------------------------------------------------

دوستان الان من چک کردم متوجه شدم صفحه پیغام فرستادن به کاربر فقط صفحه اول انجمن باز نمیکنه وقتی تو Theard ها میرم راحت باز میشه

z.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...