رفتن به مطلب

کمک در سئوی دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چند وقتیه دارم سئو یاد میگیرم و کار میکنم یه سوال توی این زمینه داشتم اینه که من چطور میتونم دیتابیسم رو سئو کنم کسی اطلاعاتی داره تو این زمینه بهم بده ممنون میشم.

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیریت سایت

عرض سلام خدمت شما

دیتابیس را می توان بهینه سازی نمود با توجه به ساختار وبسایت و اسکریپتی که نصب کردید.

با احترام

لینک به ارسال
On 1397-07-01 at 3:27 PM, mkheiry said:

سلام دوستان من چند وقتیه دارم سئو یاد میگیرم و کار میکنم یه سوال توی این زمینه داشتم اینه که من چطور میتونم دیتابیسم رو سئو کنم کسی اطلاعاتی داره تو این زمینه بهم بده ممنون میشم.

سلام دوست عزیز بله دیتابیس هم با اصولی که داره باید بهینه بشه و روی سئو سایتتون هم تاثیر به سزایی داره واسه سئو دیتابیس شما میتونید کد های به خصوصی رو وارد کنید داخل پوشه مخصوص خودش که میتونید از مقالات سایت نیوسئو استفاده کنید و روش هایی واسه سئوی دیتابیس نوشته شده من خوندم خیلی کمکم کرد به شما هم پیشنهاد میکنم یه سر بزنید بهش .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...