رفتن به مطلب
Snow Flake

مشکل در نمایش انجمن در مروگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده تازه به سیستم IP. Board  مهاجرت کردم و مشکلی که دارم به شرح زیر است.

برای بنده در مرورگر فایرفاکس نمایش درست است اما در گوگل کروم استایل کاملا به هم ریخته است.تصاویر هر دو را دراین پست پیوست مینایم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز 

تصاویر پیوستی مشکل دارند و مشاهده نمی شوند لطفا فایل مورد نظر را دوباره به درستی پیوست کنید یا ان که در یک اپلود سنتر اپلود قرار دهید و لینک ان را در این مکان قرار دهید

با تشکر 

موفق باشید

لینک به ارسال

آپلودر انجمن مشکل دارد

در آپلود دات ای ار اپلود شدن

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز انجمن شما در سه مرورگر فایر فاکس ،کروم و اکسپلور بررسی شد در هر سه مورد مشکل دارد 

این مشکل معمولا به علت ویرایش نادرست کدهای HTML به وجود می اید (در اکثر مواقع به علت این که در ویرایش به اشتباه  کد بسته شدن یک تگ پاک می شود و یک تگ همواره باز می ماند و انجمن به هم می ریزد )

اگر می دانید که کدام فایل را ویرایش کردید و این مشکل به وجود امده فایل مربوطه را در notepad++  بررسی کنید و دقت کنید که کجا تگ را نبستید و ان را ببندید

اگر تغییرات زیادی در قالب ایجاد نکردید پیشنهاد میکنم قالب دیفالت را دوباره نصب کنید 

موفق باشید 

لینک به ارسال

به علت روشن بودن Safe Mode هاست این اتفاق افتاد که با قرار دادن گزینه Minify CSS and JS در حالت no مشکل برطرف گردید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...