رفتن به مطلب
افزودن...

قوانین و مقررات وب سایت ای پی بورد ایران


پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت سایت

 

قوانین و مقررات وب سایت ای پی بورد ایران

 

با سلام و احترام خدمت کاربران ای پی بورد ایران

 

به لحاظ حفظ قانون  و مشخص كردن اهداف همچنين راحتی کاربران، اين قوانين را وضع كرده ايم ،و کاربران می بایست به قوانین احترام و عمل نمایند  در غیر این صورت مسئولین ای پی بورد ایران این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند .

لطفا قبل از شروع هر فعالیتی در انجمن اطلاعات پروفایل کاربری مخصوصا آدرس انجمن خود را تکمیل فرمایید و برای خود آواتار انتخاب نمایید. با انجام این کار پشتیبانی کامل از شما در انجمن ها انجام می شود.

 

اهداف اين سايت : هدف از راه اندازي اين انجمن صرفا كمك و حل مشكلات كاربران در زمينه سیتم انجمن ساز ای پی بورد، برنامه های مربوط به ای پی بورد و فراهم آوردن محیطی جهت رشد آگاهی عمومی است.

 

قانون کلی : این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است . با توجه به اهداف سایت، هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسایلی که با قوانین کشور و انجمن متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

 

قانون 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي ایشان به انجمنها قطع خواهد شد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت

 

 

قانون 2) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

 

قانون 3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

 

قانون 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

 

قانون 5) از کپی و ارسال مطالب سایت های دیگر در انجمن جدا خودداری کنید .

تبصره: _ حتماً با ذکر منبع _ در مواردی که کاربری سوالی پرسیده باشید و جواب آن در سایت های دیگر به طور کامل بیان شده باشد / در مواردی که مطلب مهم و جالبی باشد و دانستن آن برای یک وبمستر نیاز باشد . در مورد بخش دوم تبصره : از ارسال های پشت سر هم جدا خود داری کنید .

 

قانون شماره 6) قوانين امضا:انجام تبلیغ در امضای کاربر ممنوع می باشد و  در صورت انجام تبلیغ، امضای کاربر غیر فعال خواهد شد.

تبصره: تنها مدیران انجمن از این قانون معاف هستند البته به شرطی که از تصاویر بزرگ و خارج از شان انجمن ( تبلیغی که ظاهر و شخصیت انجمن را زیر سوال ببرد)  استفاده نشود.

 

قانون شماره 7 ) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

 

قانون شماره 8) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

 

قانون شماره 9) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد

 

قانون شماره 11) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

 

قانون شماره 12 ) تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد.

قانون شماره 13 ) جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك تاپيك جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از دکمه تشكر(پسندیدم) كه در  هر تاپيك وجود دارد استفاده كنيد.

 

قانون شماره 14 ) این انجمن با هیچ انجمن دیگری نه خصومتی دارد و نه دشمنی. از دید ما تمامی فعالان در عرصه وب زحمت میکشند که یک دهم زحمات آن ها هم جبران نمیشود لذا با هرگونه توهین، بدگویی ، انتقاد از انجمن های مشابه و یا مدیران سایت های مشابه دیگر شدیدا برخورد خواهد شد.

 

قانون شماره 15 ) سعی خواهد شد تا به ارسال های شما در اسرع وپاسخ داده شود اما در صورت عدم دریافت پاسخ هیچ مسئولیتی متوجه انجمن نمیباشد

 

قانون شماره 16 ) کاربران انجمن ای پی بورد می بایست تاپیک هایی که در انجمن ارسال می کنند و حاوی فایل برای دانلود می باشد فایل مربوط را در خود انجمن و بخش دریافت فایل ارسال نمایند، در غیر اینصورت تاپیک مورد نظر حذف می گردد.

تبصره :

- كاربران عزيز لطفا مشكلات سايت را در بخشنظرات و پيشنهادات مطرح كنيد و يا به مديران فني سايت از طريق پيغام خصوصي اطلاع دهيد.

 

- در صورت نداشتن فعالیت و یا حضور در سایت نام کاربری شما به عنوان کاربر غیر فعال شناخته خواهد شد که شرایط آن بدین شرح است :

1- کاربر هیچ ارسالی در انجمنها نداشته باشد.

2- کاربر حداقل 2 سال از تاریخ آخرین فعالیتش گذشته باشد.

3 - کاربر حداقل یک سال از تاریخ آخرین ورودش به انجمنها گذشته باشد.

در این حالات نام کاربری شما به عنوان غیر فعال شناخته خواهد شد.

 

قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

 

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.

به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما

ips-telegram.jpg

  • Upvote 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • افزودن...