رفتن به مطلب

خدمات حرفه ای سایت ساز IPS

آخرین نسخه سایت ساز را دریافت کنید
آخرین نسخه فارسی ساز را دریافت کنید
آموزش ویدئویی نصب سایت ساز IPS
اکانت کاربری خود را ارتقاء دهید
پروژه های نصب، راه اندازی و طراحی

برترین های سایت

 1. محمدیان

  محمدیان

  مدیریت سایت


  • امتیاز

   5

  • تعداد ارسال ها

   3,160مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان پنجشنبه, 28 آذر 1398 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز

  نگارش 1.0.4

  5 دریافت

  نام قالب: mdPanel - Material Design این قالب حرفه ای با طراحی رنگ های مشکی و زیبا داری امکاناتی مانند استفاده از اسلایدر در قالب، تنظیمات هدر و فوتر قالب و ... می باشد توضیحات لاتین قالب About This File mdPanel is a material design inspired IPS theme. It comes with a palette and 6 awesome Light/Dark color schemes, Switching between color schemes is One Click in the theme settings, Without touching a line of code You can customize ALL front-end colors with well organized color settings.

  رایگان

 2. 1 امتیاز

  نگارش 2.3.2

  12 دریافت

  نام افزونه: Hide content این افزونه به طور خودکار LINKS ، CODE ، IMAGES و ... را در پست های انجمن مخفی می کند. اعضا می توانند از REACTIONS یا REPLY برای دیدن محتوای پنهان استفاده کنند. About This File This plugin will hide LINKS, CODE, IMAGES and [HIDE] in forum posts automatically. Members can use REACTIONS or REPLY to see the hidden content. Features: Select content to hide: images, external links, code, [hide] tag, attachments Option to specify groups can bypass the hidden content. REACTIONS or Reply to see the hidden content. Supports Clubs.

  رایگان

 3. 1 امتیاز
  Yellowtastic لینک در وبسایت رسمی invisioncommunity قیمت: 35دلار درباره این قالب: این قالب با طراحی رنگ های آبی و زرد جلوه های ویژه ای از قالب را به ارمقان آورده و برای سایت با موضوعات مختلف مناسب است جهت خرید این قالب می توانید با ای پی بورد ایران در ارتباط باشید About This File DEMO on a live community. We're designing a new theme for our live community in which the old custom theme can be released. A very unique and high quality theme, nothing has been released like this before. Theme is coded by Veilon as a custom request for our community. Responsive, mobile friendly, very appealing yellow / blue light themed. Will be updated with all major updates for free. Works on 4.3+
 4. 1 امتیاز

  نگارش 1.0.0

  14 دریافت

  نام افزونه: Sign Up Message طراحی و ساخت توسط ای پی بورد ایران لینک افزونه در وبسایت رسمی invisioncommunity کاربرد: با نصب این افزونه می توانید یک پیغام بصورت اسکرول جهت ثبت نام کاربران مهمان در سایت خود نمایش دهید. توضیحات لاتین: About This File Sign Up Message For Quest Members Beautiful Box For All Communities (If color settings are not applied ->After saving the settings, Disable and re-enable the plugin )

  رایگان

 5. 1 امتیاز
  ساخت اشتراک عضویت در انجمن پرورش یک مفهوم و جهت دهی انجمن یک هدف واضح برای سازندگان و مدیران انجمن است. شما می بایست یک انجمن با مفهوم و معنی دار ایجاد کنید که همه کاربران شما آنرا دوست داشته و روزانه به آن مراجعه نمایند. احساس قوی و مفهوم و جهت دهی یک انجمن به این معنی است: یک انجمن مجتمع که اعضای کاربران آن احساس شخصیت دارند. یک انجمن تاثیرگذار که در آن یک عضو می تواند تحت تاثیر گروه قرار گیرد. یک انجمن پر رونق که اعضای آن نیازهای دیگران را برآورده می کنند و می توانند درقبال آن پاداش دریافت نمایند. آیا فکر می کنید شما یک حس قوی در انجمن خود ایجاد کرده اید؟ بررسی اولین عنصر در ایجاد احساس قوی در انجمن: اشتراک عضویت مرز های بین کاربران همیشه در جوامع آنلاین وجود داشته است، اعطای عضویت به کاربران خوب فضای راحت تر برای اعضای پذیرفته شده در انجمن فراهم می آورد. نکات قابل تامل: سعی نکنید همه چیز را به همه کاربران بسپارید، سعی کنید یک انجمن منحصر بفرد داشته باشید با گروه کاربران کمتر تا یک انجمن داشته باشید با مخاطبان گستره که باعث تضعیف انجمن شما می شوند. همه افراد مستحق عضویت نیستند و شما می توانید در اکثر اوقات با از بین بردن و حذف کاربران نامناسب انجمن خودرا برای کاربران جدید، هدفمند و منسجم تر سازید. شما می توانید بر در فرم عضویت و ابزارک ثبت نام مهمان در انجمن خود تعیین نمایید که چه کسی با توجه به شرایط می تواند در انجمن شما عضو و فعالیت نماید. مرزها دیوار هستند، اما دیوارهای امن. گرچه بدینوسیله جدا سازی در جوامع خصوصی ایجاد می شود، اما با مزایای مثبت پیوستن جبران می شود. این موضوع فضایی ایجاد می کند که اعضای آن می توانند احساس ارتباط امن با یکدیگر داشته باشند.ایجاد یک پیغام خوش آمد گویی برای کاربران جدید نقش مهمی در تقویت اشتراک عضویت شما دارد. پاداش بیشتر! سرمایه گذاری شخصی یکی از اهداف مهم بخش اشتراک کاربران است،کاربر با عضو شدن در گروه اشتراک و فعالیت در آن احساس می کند که جایگاهی در انجمن بدست آورده است و این عضویت بیشتر معنادار و ارزشمند خواهد بود. قدرت نماد ها و علامت ها. گروه های اجتماعی در طول تاریخ از نماد ها آیکن ها و علائم برای ایجاد حس هویت منحصر بفرد استفاده می کنند. این قرارداد ها(نماد ها) نمایندگان قدرتمند یک گروه هستند.شما می توانید بدینوسیله واکنش های خوبی در گروه های انجمن خود داشته باشید و باعث رشد و پرورش بیشتر انجمن شما می شود. شما می توانید با درک و اجرای این ویژگی ها، ساختار انجمن خود و اشتراک کاربران را هدفمند تر نمایید و شاهد رشد و پیشرفت آن باشید.
این صفحه از برترین های سایت بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+03:30 می باشد
×
×
 • افزودن...