رفتن به مطلب

خدمات حرفه ای سایت ساز IPS

آخرین نسخه سایت ساز را دریافت کنید
آخرین نسخه فارسی ساز را دریافت کنید
آموزش ویدئویی نصب سایت ساز IPS
اکانت کاربری خود را ارتقاء دهید
پروژه های نصب، راه اندازی و طراحی

محتوای برگزیده

برترین مطالب از کل سایت که توسط ما گلچین شده است.

ارتقاء بخش دعوت و ارجاع در نسخه ips 4.5
از سال ها قبل سیستم سایت ساز ips دارای برنام کاربردی فروشگاه بوده است و بسیاری از کاربران جهت فروش محصولات خود از آن بهره برده اند.و مدیران سایت ها می توانند براحتی ببینند که چه کاربرانی محصولات خودرا در سایت بفروش رسانده و کاربرانی نیز به آنها امتیاز داده اند.

بدلیل اینکه این موضوع برای ;کاربران و مدیران استفاده کننده از سایت ساز ips مهم بوده و باعث می شود بتوانند مراجعات به محصول را رصد کرده و باعث پیشرفت بخش فروش سایت می شود در برنامه ریزی Invision  Community 4.5 امکاناتی برای این موضوع به سیستم افزوده شده است.

ببینید به چه کسی مراجعه شده است!

علاوه بر دیدن تعداد مراجعات ، اکنون هم مدیر و هم اعضا می توانند ببینند که چه کسی به آنها مراجعه کرده است. در صورت فعال بودن فروشگاه ساز، سرپرستان می توانند ببینند که چه مقدار کمیسیون (در صورت وجود) به دست آورده اند.


در تصویر بالا صفحه جدید مربوط به تنظیمات ارجاع ها که حاوی لینک و تصویر و کد مربوط هست را ملاحظه می نمایید ، این امکانات در نسخه 4.5 در دسترس است.


یک ابزارک مخصوص هم جهت نمایش لینک اشتراک به سیستم اضافه شده است که می توانید در بخش هایی که لازم می بینید از آن استفاده کنید.با این ابزار در نسخه 4.5 می توانید کاربران بیشتری را ترغیب به مشارکت در سایت نمایید.

 

 

 
  • 0 پاسخ

پنل مدیریت جدید شما در نسخه IPS4.5
با سلام خدمت کاربرای ای پی بورد ایران

تا مدتی دیگر نسخه 4.5 منتشر می شود که قبل از آن به معرفی پنل مدیریت جدید آن می پردازیم.

همواره تیم IPS سعی کرده در این سال ها، این اسکریپت را بروز نگه داشته تا کاربران استفاده کننده از این سیستم را راضی نگه دارد،

هنگامی که در سال 2014 -   Invision Community 4.0  منتشر شد، کنترل پنل مدیریت به روز شد اما از آن زمان نسبتاً پایدار و بدون تغییر اساسی بوده است.اما در نسخه آینده Invision Community 4.5 تغییر می کند!


کنترل پنل مدیریت در نسخه 4.5 بروز رسانی قابل توجهی کرده است ، که منجر به یک طراحی مدرن رنگی و طراحی تمیز شده است.سبک های سبک تر و بازتر باعث می شود برای محتوا فضای بیشتری را فراهم کند و کاربر احساس شلوغی کمتری کند.رنگ های  خاکستری های تیره با سایه های آبی و آبی جایگزین شده اند که از نزدیک نشان دهنده برند جدید Invision Community است ، در حالی که سایر رنگ ها روشن و اشباع شده اند.


امیدواریم که این طراحی برای شما هم لذت بخش بوده، در هفته های آینده دیگر امکانات اضافه شده به سیستم را نیز معرض نمایش خواهیم گذاشت.

ای پی بورد ایران

 
  • 0 پاسخ

شما در حال حاضر از این استراتژی ها در سایت و تالارهای گفتگوی خود بهره برده اید؟
شما در حال حاضر از این استراتژی ها در سایت و تالارهای گفتگوی خود بهره برده اید؟

اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً در حال حاضر تالار گفتگو دارید و مدتی است که آن را راه اندازی کرده اید. من فراتر می روم و می گویم که شما همه کارها را درست را انجام داده اید؛ شما انجمن خودرا را به درستی تنظیم کرده اید و مضمون آن با سایت شما مطابقت دارد.

وقتی انجمن خود را بنا کردید و آنرا مرور می کنید ، خیالتان راحت است که تمام کارهایی را که باید انجام دهید ، انجام داده اید.

با این حال ، سه کار ساده وجود دارد که شما احتمالاً آنها را انجام نمی دهید و جلوی رشد انجمن شما را می گیرد!
  • 0 پاسخ

ساخت اشتراک عضویت در انجمن
ساخت اشتراک عضویت در انجمن

پرورش یک مفهوم و جهت دهی  انجمن یک هدف واضح برای سازندگان و مدیران انجمن است. شما می بایست یک انجمن با مفهوم و معنی دار ایجاد کنید که همه کاربران شما آنرا دوست داشته و روزانه به آن مراجعه نمایند.

احساس قوی و مفهوم و جهت دهی یک انجمن به این معنی است:

     یک انجمن مجتمع که اعضای کاربران آن احساس شخصیت دارند.

     یک انجمن تاثیرگذار که در آن یک عضو می تواند تحت تاثیر گروه قرار گیرد.

یک انجمن پر رونق که اعضای آن نیازهای دیگران را برآورده می کنند و می توانند درقبال آن پاداش دریافت نمایند.
 
    • Like
  • 1 پاسخ

افزونه نمایش متون بصورت ماشین تایپ || Typewrite Widget
نام افزونه : نمایش متون بصورت ماشین تایپی
طراحی و انتشار: گروه ای پی بورد ایران

توضیحات:

امروزه اطلاع رسانی به کاربران امر ضروری بشمار می آید.

با نصب این افزونه می توانید اطلاعات مهم و ضروری و همچنین اخبار مهم انجمن خودرا بصورت ماشین تایپی و زیبا به کاربران خود نمایش دهید.

این افزونه امکان تنظیم رنگ زمینه، تنظیم رنگ فونت، تنظیم آیکن مربوطه را به مدیر سایت می دهد.

افزونه مورد نظر جهت گروه کاربران ویژه انجمن بصورت رایگان منتشر شده است.
    • Thanks
  • 0 پاسخ

×
×
  • افزودن...