ای پی بورد ایران | پشتیبانی رسمی اسکریپت سایت سازIPS
  • ارائه نکات و ترفند هایی جهت مشارکت بیشتر کاربران در سایت با استفاده از ویژگی های این سیستم

در تالارهای گفتگو چه می گذرد؟


محتوای برگزیده

صاحبان وبسایت معمولا در این بخش مطالب جالب و مفید خودرا قرار می دهند، اگر کاربر جدید هستید، این بخش مکان بسیار خوبی برای شروع است.

محتوای برگزیده در IPS

جریان فعالیت ها

یک جدول زمانی دقیق با کاربرد آسان جهت بدست آوردن آخرین اطلاعات سایت نظیر: آخرین پست ها، اخرین کاربرانی که به سایت پیوسته اند و ...


محتوای کاربر

با مراجعه به پروفایل خود ، مطالب خود را به راحتی پیدا کنید،از آخرین محتواهای ارسال شده و کمک های دیگر کاربران در سایت اطلاع پیدا کرده و آنها را دنبال کنید.

محتوای کاربری در IPS

جستجو کردن

دو روش جستجو وجود دارد:جستجوی اصلی که بر اساس کلمه مورد نظر است و جستجوی پیشرفته که می توانید جستجوی خودرا بر اساس گروه کاربری،دوره زمانی و ... فیلتر کنید.

جستجو کردن در سایت ساز ips

چگونه می توانم در محتواها مشارکت کنم


نظرات

ارسال نظر آسان است.در انتهای پست، ویرایشگر پیشرفته جهت ارسال نظر و یا پیوست کردن فایل وجود دارد که براحتی می توانید از آن برای ارسال نظرات خود بهره ببرید.

نظرات در IPS

واکنش ها

چه احساسی در مورد ارسال دارید، غمگین،خوشحال... با این امکان براحتی واکنش خودرا به محتوای نویسندگان ارائه دهید و آنها را به نوشتن مطالب فوق العاده تری ترغیب کنید.

واکش ها در ips

رتبه بندی محتوا

به اعضای سایت اعلام کنید که نظر شما درباره رتبه مطلب چیست و برای شما چقدر ارزش دارد و به آن چند ستاره می دهید.

رتبه بندی محتوا در IPS

نقل قول هنگام اظهار نظر

وقتی می خواهید درباره یک بخش از نظر کاربر به بحث و گفتگو بپردازید براحتی می توانید با نقل و قول ها این کار را انجام دهید.

نقل قول اظهار نظر در ips

چگونه می توانم در سایت مشارکت کنم؟


دعوت از کاربر

اگر می خواهید یک عضو از سایت را به موضوع خود دعوت کنید و از او نام ببرید براحتی می توانید با گذاشتن علامت@ و نام او، به آن کاربر اشاره نمایید.

دعوت از کاربر IPS

شهرت و اعتبار

هنگامی که شما به محتوای کاربر واکنش نشان می دهید تاثیر مستقیم بر روی شهرت و اعتبار کاربر گذاشته اید، کاربر با واکشن مثبت شما می تواند اعتبار بیشتری بدست آورد.

شهرت و اعتبار کاربران ips

برترین های سایت

اگر محتواهای خوب تولید کنید و کاربران به محتوای شما امتیاز دهند در صدر برترین کاربران سایت قرار خواهید گرفت.

برترین های سایت IPS

راه اندازی یک کلوپ

می توانید با ایجاد یک کلوپ مدیریت شده از کاربران خود دعوت کنید با اشتراک در آنها به تبادل نظر بپردازند.

راه اندازی کلوپ در ips

من می خواهم پروفایل و اطلاعات خود را ویرایش کنم


تنظیم پروفایل کاربری

می توانید با مراجعه به پروفایل خود تصویر پروفایل و با یک زمینه اختصاصی برای خود تنظیم کنید،همچنین به ویرایش اطلاعات خود بپردازید.

تنظیم پروفایل کاربری در IPS

اتصال به رسانه های اجتماعی

براحتی می توانید در تنظیمات حساب کاربری، اکانت دیگر رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک|، توییتر،گوگل و ...را به حساب خود متصل کنید .

اتصال به شبکه های اجتماعی در ips

اعلان ها

در حساب کاربری خود می توانید اعلان ها را با توجه به تشخیص خود تنظیم نمایید برای مثال تنظیم کنید بعد از دریافت پیغام خصوصی یک اعلان به شما نمایش داده شود..

تنظیمات اعلان ها در IPS

نادیده گرفتن کاربران

با یک کلیک می توانید تنظیم کنید محتوای دیگر کاربران را نادیده بگیرید و دنبال نکنید.اگر کنجکاو هستید به مطالب یک کاربر خاص می توانید آنرا دنبال نمایید. .

تجربه شخصی سازی


نمایش شبکه ای تالار گفتگو

اگر شما کاربر بصری هستید، این گزینه برای شما مناسب است. با استفاده از تنظیماتی که برای این بخش در نظر گرفته شده شما می توانید حالت طراحی شبکه ای را در تالار خود فعال نمایید.

حالت نمایش شبکه ای در IPS

نمایش در حالت فهرست

اگر می خواهید بصورت مستقیم وارد مطالب شوید این تنظیم مناسب است.با این تنظیم مطالب سایت بصورت لیست قابل مشاهده و می توانید تمام موضوعات اخیر را ببینید.

حالت نمایش لیستی در ips